Poliüretan Sistemler


HABERLER


Poliüretan Sistemler

POLİÜRETAN ASTAR   POLİÜRETAN BOYA
Poliüretan esaslı, iki komponentli, yüksek doldurma gücüne sahip, kolay zımparalanabilen bir astardır. Beyaz, Gri, Açık Kahve, Oksit Sarı renkleri mevcuttur. Uygulama yapılacak yüzey toz kir ve yağdan arındırılmış olmalıdır. Her türlü MDF, kaplama ve ahşap yüzeylerde güvenle kullanılır. İki kompenantlı yüksek parlaklığa sahip sararmaya karşı dirençli bir son kat boyasıdır. Her türlü MDF, Masif, Kaplama ve Ahşsap yüzeylerde güvenle kullanılır.

 

POLİÜRETAN ASTAR için BURAYA Tıklayınız  POLİÜRETAN BOYA için BURAYA Tıklayınız 
   
   
POLİÜRETAN ÖZEL DOLGU VERNİK   POLİÜRETAN PLATİN DOLGU VERNİK
Poliüretan esaslı, iki komponentli, yüksek doldurma gücüne sahip, kolay zımparalanabilen bir verniktir. Her türlü MDF Kaplama ve Ahşap yüzeylerde başka hiçbir dolgu maddesine gerek kalmadan güvenle kullanılır. Poliüretan esaslı, iki komponentli, yüksek doldurma gücüne sahip, kolay zımparalanabilen şeffaf bir verniktir. Her türlü Ahşap Kaplama yüzeylerde başka hiçbir dolgu maddesine gerek kalmadan güvenle kullanılır.

 

POLİÜRETAN İPEK MAT VERNİK   POLİÜRETAN ÖZEL MAT VERNİK
Poliüretan esaslı, iki komponentli, yarı mat bir son kat verniğidir. Mobilya sanayinde her türlü MDF, Masif kaplama, ahşap yüzeylerde güvenle kullanılır. Uygulandığı anda çizilmezlik sağlar. Poliüretan esaslı, iki komponentli, Pelin İpek Mat Vernikten daha mat bir son kat verniktir. Mobilya sanayinde her türlü MDF, Masif kaplama, ahşap yüzeylerde güvenle kullanılır. Uygulandığı anda çizilmezlik sağlar.

 

POLİÜRETAN TAM MAT VERNİK   POLİÜRETAN PARLAK VERNİK
Poliüretan esaslı, iki komponentli, tam mat bir son kat verniğidir. Mobilya sanayinde her türlü MDF, Masif kaplama, ahşap yüzeylerde güvenle kullanılır. Uygulandığı anda çizilmezlik sağlar. Poliüretan esaslı, iki komponentli, yüksek parlaklığa sahip sararmaz bir son kat verniğidir. Mobilya sanayinde her türlü MDF, Masif kaplama, ahşap yüzeylerde güvenle kullanılır.

 

Selülozik Sistemler Poliüretan Sistemler Suz Bazlı Sistemler

             "ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI..." 
HFT
Ziyaretçi: 18621